16 Aralık 2014

Vodafone İçerik Sağlayıcı Abonelik Paketleri!

Abonelik paketi adı altında 3210 diye bir saçmalığa üye edilmişim ve faturama bilgim dahilinde olmadan haftalık 15 TL ücret kesmişler müşteri hizmetlerini aradığımda pop'a çarpıya bastığınızda bazı siteler abone yapıyorlar diye cevap aldım.

Faturayı size ödüyorum diye sorduğumda bununla ilgili çalışma yaptıklarını ancak engelleyemediklerini bildirdiler gereksiz yere faturama yansıtılan internet usulsüzlüğünün ekmeğine yağ süren Vodafone gibi beğenerek kullandığım büyük bir firmanın bu tarz bi eylemle para kazanan kişilere engel olması gerektiğini düşünüyorum!

Hasan 1.652 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 20.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön