Vodafone İbraname Veriildiği Halde 2 Aydır Bankam Üzerindeki Bloke Kaldırılmadı!

Meltem A. |

Yanlış tarife üzerinden yapılan ücretlendirme itiraz ve ikazlarıma rağmen mahkemeye ve icraya verilen borcu misliyle ve sorun kalksın artık diyerek kampanyadan istifade ederek 2,5 ay kadar önce ödediğim halde Akbank Sanayi şubesindeki hesabım üzerindeki blokaj kalkmamış olup bunun kaldırılması için defalarca İlhan Duman Hukuk Bürosunu aradığım halde (Ki ilgili kişi D.. Hanım ve şu an departman değiştirdiği ve yetkilinin de olmadığı söyleniyor). Merkezi defalarca aradım bizde takibiniz gözükmüyor diyerek beni gene İlhan Duman Hukuk bürosuna yönlendi. Banka bize talimat gelmedi diyor. İlhan Duman çağrı merkezi de telefonları yüzümüze kapatıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  17:41

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.