10 Ocak 2014

Vodafone İade Edeceği 10 TL İçin Faks İstiyor!

Eski bir Vodafone abonesi olarak bana geçmiş döneme ait iade edilmesi gereken 10 tl tutarın olduğu ve 542'yi aramam gerektiği yönünde mesaj gelmesi üzerine Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. 10 tl'lik iade yapabilmeleri için faks çekmem gerektiği ve telefonla iban bilgilerini alamadıklarını söylediler. Binlerce kişi benim gibi bununla uğraşmayacağı için şirket tüketiciyi mağdur ederek haksız kazanç sağlamaktadır. Günümüz teknolojisinde faxla bilgi istemek tüketiciyi mağdur etmekten başka bir anlama gelmemektedir. Sırf müşteri ilişkileri zayıf diye çıktığım şirketten ayrılmama rağmen mağduriyetim devam ettiği için şikayetçiyim.

Refik 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön