12 Mart 2014

Vodafone Hukuk Bürosundan Şikayetçiyim.

0543257*** no'lu telefon borcu ile ilgili olarak İlhan Avukatlık bürosu ile görüştüm yine 850 tl ödeme yapmam gerektiğini söylüyorlar. Ben onlardan bu borcu kapatmak için bir çözüm söylemelerini beklerken onlar hala aynı tutarı ödemem için baskı yapıyorlar.Vodafone faiz indirimi yapıyor onlar ise yapmıyor. Bu nasıl bir iş git mahkemeye ver Vodafone'u diyorlar. Ben onlardan ana parayı ödemek istediğimi söylüyorum kabul etmiyorlar. Benim borcum 370 tl 850 tl'yi kabul etmiyorum. Haksız kazanç sağlıyor bu bürolar.

Ahmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Ahmet19 Mart 2014

    ürettiğiniz çözüm ARTIK SİZ BİZİM MÜŞTERİMİZ DEĞİLSİNİZ NE YAPARSANIZ YAPIN AVUKATLA DİYORSUNUZ benim gibi vodafona borcu olan kullanıcıların hukuk bürolarına borcları satmaksa üretmiş olduğunuz çözüm...başarmışsınız tamamen madur ediyorsunuz bizleri tebrikler vodafone

  • Vodafone Temsilcisi12 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön