Vodafone Hukuk Birimi İşini İyi Yapmıyor!

Burhan Kurt T. |

7 Temmuz 2014 'de kurumsal ve bireysel gsm faturalarımın tüm borçlarını ilgili avukatlara ödedim ancak İstanbul'da bulunan avukatlık bürosu (İlhan Duman )çalışanlarından muhatap bulamadım. İbraname almak için konuşmaya çalıştıklarım fırça atıyor biz toplu gönderiyoruz diyorlar ilgilenmiyorlar iki haftadır ilgilenmiyorlar yardımcı olmuyorlar.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan Kurt T.
  21 Temmuz
  14:46

  hukuk bürosunun işini kurumsal yaptığını düşünmüyorum.mailler dahil sahıs isimleri ile gönderiliyor .evet vodafon kurumsal ama hukuk bürosu kesinlikle ve kesinlikle değil.

 • 21 Temmuz
  14:31

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  21.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Temmuz
  12:50

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."