15 Temmuz 2014

Vodafone Hukuk Birimi İşini İyi Yapmıyor!

7 Temmuz 2014 'de kurumsal ve bireysel gsm faturalarımın tüm borçlarını ilgili avukatlara ödedim ancak İstanbul'da bulunan avukatlık bürosu (İlhan Duman )çalışanlarından muhatap bulamadım. İbraname almak için konuşmaya çalıştıklarım fırça atıyor biz toplu gönderiyoruz diyorlar ilgilenmiyorlar iki haftadır ilgilenmiyorlar yardımcı olmuyorlar.

Burhan 212 Okunma

Cevaplar

  • Burhan 21 Temmuz 2014

    hukuk bürosunun işini kurumsal yaptığını düşünmüyorum.mailler dahil sahıs isimleri ile gönderiliyor .evet vodafon kurumsal ama hukuk bürosu kesinlikle ve kesinlikle değil.

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön