03 Kasım 2014

Vodafone Huawei Ascend P6 Bozuk Cep Telefonunun Değişimi Yapılmıyor!

07. 01. 2014 tarihinde Vodafone bayiinden aldığım Huawei Ascend p6 marka cep telefonu kutusundan bozuk çıktı. Değişim talep ettim, biz telefonu sattık artık sorumluluk bizde değildir diyerek değişim talebimi kabul etmediniz. Tüketici Hakem Heyetine başvurdum, Tüketici Hakem Heyeti 01. 06. 2014 tarihinde lehime karar verdi. Yaklaşık 3 aydır kararı elinize ulaştırmak için çaba sarf ediyorum.

En sonunda 17. 09. 2014 tarihi itibariyle karar tarafınıza imza karşılığı teslim edildiğini PTT kayıtlarından tespit ettirdim. 25. 09. 2014 tarihinde telefon ile yapılan görüşmeden sonra 04.11. 2014 tarihi itibariyle herhangi bir somut işlem yapılmamıştır. En azından kaç ay daha bekleyeceğimi söyleyin.

Arif 147 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 01.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön