17 Mayıs 2013

Vodafone Hoşgeldin Paketi!

Hattımı Vodafone a taşıdım, 15 TL. 500 dk. hoşgeldin paketiyle. Ve mesaj da kullanmak istediğimden , mesajlı paket vardır diye, paket yenileme mesajına iptal yazdım. Fakat ertesi gün bayide pakete devam etmek istediğimi söyleyip 15 TL yükledim. 2 TL de vergi parası aldılar. (M. Kemal Paşa Mah. Avcılar bayisi)

Fakat bir gün geçti, mesaj falan gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım. paketiniz bitmiş hanımefendi , iptal etmişsiniz kullanamazsınız şeklinde, müşteri memnuniyetinden bihaber, sizi neredeyse azarlayacak bir operatör de terk ettiğim diğer gsm operatörlerini arattı ya neyse. Lütfen paketimi geri yükleyin, böyle iş olmaz. Bu şekilde müşteri kazanamazsınız. Siz de bırakmak zorunda kalacağım.

Nurcan 129 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,536309****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde talebinize yönelik HOSGELDIN MINI paketiniz aktif edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön