04 Eylül 2013

Vodafone Hizmet Vermediği Halde Fatura Ödetiyor!

2 yıldan beri Vodafone kullanıcısıyım. 04.08.2013 tarihinde başka bir gsm şirketine geçiş yaptım. 01.08.2013 tarihinden 01.09.2013 tarihine kadar olan ki fatura 4 gün geç geçtiğim için 1 aylık olarak fatura edilmiş. O tarihlerde sizden hizmet almadığım halde bana fatura çıkmış.

Bana imzaladığım belgelerde bu durumu kabul ettiğime dair bir madde gösterin bende ödemenizi
yapayım. Hangi maddenizde kullanıcı hattı bir ay içinde 1 dk dahi kullansa 1 aylık ücret alınır diyor? Sadece bilgilenmek istiyorum. Ayrıca önceki aydan devir adı altında aldığınız paraları neye istinaden alıyorsunuz? Önceki aydan borç mu kalıyor? Açıklama bekliyorum.

Zafer 63 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 05 Eylül 2013

    Verdiğiniz bilgi de böyle bir hakkı kendinizde buluyorsunuz fakat neye istinaden bulduğunuzu söylemiyorsunuz. Hangi maddeye dayanarak kullanmadığım 26 günün faturasını yansıtıyorsunuz? Hat alırken yaptığımız sözleşmenin hangi maddesinde yazıyor açıklar mısınız? Ayrıca önceki aydan devir diye aldığınız paralar neye istinaden alınıyor buna da açıklık getirmenizi istiyorum

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,541736****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde aynı konulu şikayetinize yönelik 04.09.2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgi verildiği verilen bilgilerin geçerli olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön