06 Eylül 2013

Vodafone Hizmet Kesintisinin Faturasını Bana Çıkarıyor!

3 hafta önce başlayan evimdeki hat çekmeme problemi(servis yok ve hiçbir şekilde telefondan arama alınıp yapılamıyor) ile uzun süredir Vodafone ile mail ve telefon aracılığıyla iletişim halindeyim. Bu problemin evimin civarındaki baz istasyonu değişikliği yüzünden kaynaklandığını problemin zamanını belirtemediklerini belirtiyorlar.

Israrla sormama rağmen bir kaç hafta veya bir kaç ay sürebileceğini belirttiklerinde sabit paket ücreti kestikleri faturamın kullanamadığım bedellerini kesmelerini istedim. Hiçbir işlem yapamadıklarına dair bilgi döndüler.

Bu nasıl iş anlayamadım. Hem abone olurken kesintisiz hizmet taahhüdünde bulunuyorlar hem de hizmet kesintisinin faturası bana çıkıyor.

Anil 50 Okunma

Cevaplar

 • Anil 12 Eylül 2013

  Sorunuma halen daha çözüm sağlayamadınız ve dün itibari ile bana yine sağlayamadığınız hizmetin faturasını ödettiniz. Burada şikayetinizi titizlik ile inceliyoruz yazıp daha sonrada ne bir dönüş nede bir iyileştirme yapıyorsunuz.Ayıp kurumsal kimliğinize yakışmıyor. Bana tarih zaman verin evimde telefon kullanımı artık bir işkence oldu.

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Anil 09 Eylül 2013

  Bu titizlik ile devam ettirdiğiniz çalışmada sonuca giderken maduriyetimi, alamadığım hizmetten kaynaklı memnuniyetsizliğimi gidermeye yönelik olması önemli! Sizin baz istasyonu değişikliğiniz veya yapacağınız teknik çalışmalar bir kaç gün sürmesi es geçilebilir fakat bu kada uzun sürmesi ve sürecek olması aynı zamanda da hizmet veriliyormuş gibi ücretinin faturalanması hiç etik değil.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön