19 Haziran 2013

Vodafone Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti!

0536826**** numaralı hattımı Vodafone'a geçirdiğime pişmanım.Hep sorun hep aynı mail. Adresimi güncellemek istediğimde çağrı merkezinde hat sahibi olmadan yapamıyorum sesli imzadan geçtikten sonra ama internet paketi almak için sesli imza ve güvenlik teyidi vermeden alabiliyorum.

Geçenlerde babalar gününe özel 1 GB internet tanımlanıyor diye sms geliyor. Aradığımda mesaj yanlış gelmiş dikkate almayın deniyor. Bugün yine mesaj geliyor Vodafone'dan 22 hazirana kadar geçerli 1 gb internet paketinizle vodafone. com adresine girip avantajlarınıza bakınız diye hiç bir şey söylemiyorum. Bu kadar kaliteli hizmet veren bir şirket olduğunuz için teşekkür ederim.

Emin 161 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Bu anlamda tarafımıza ulaşan her türlü talep ve şikayetleriniz önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.Ayrıca, abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak önerinizin ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Ancak 0536826**** numaralı hattınız için kampanyalarımız için bir çok kanaldan bilgisine ulaşabileceğiniz şekilde esasları ve katılım şartları belirtilmektedir. Ayrıca hattınızın güvenliği açısından yasal sahibi ile sözlü görüşme gerektiren ve/veya kullanıcı ile (de) yapılabilen işlemler söz konusudur. Hat güvenliğiniz sebebi ile yapılan bu uygulamada değişiklik sağlanamayacağını paylaşmak isteriz. Müşteri Hizmetleri şikayetinize yönelik detaylı incelemenin yapılabilmesi için de ekte yer alan bilgileri göndermenizi rica ederiz. Şikayetçi Olduğunuz Çağrıda Müşteri Hizmetlerini Aradığınız Numara: Müşteri Hizmetlerini aradığınız tarih ve saati: İrtibat telefon numaranız: Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön