Vodafone Hizmet Alamadığım Halde Para İstiyor.

Hacı Reşit S. |

Vodafone'nun reklamını yaptığı ve yeterli çekimin olmadığında paranız iade dediği Vodafone ile 6.01.2015 tarihinde 545.84*** no.lu numara üzerinden sözleşme imzaladım. Ancak, bulunduğum yerden (Ankara yapracık Toki konutları) hiç hizmet alamadım. Bu durumu Vodafone müşteri hizmetlerine bildirdim. Bana önce 24 saat içinde çözüleceği bildirildi. Ben 48 sat sonra tekrar aradığımda bana 72 saatte çözüleceği ifade edildi. Bende hizmet alana kadar ücret ödemeyeceğimi, çünkü bu bedeli verecekleri hizmet karşılığı öngörüldüğünü söylememe rağmen numaranın açıldığı tarihten itibaren alacaklarını ve istemiyorsam iptal edeceklerini ifade edildiği için hemen iptal ettirdim. Bakalım bana daha ne faturalar çıkacak.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ocak
  12:46

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  28.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Ocak
  21:39

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.