Vodafone Hiçbir Suçum Yokken Hattın Kapatılması!

Kemal Y. |

2014 Aralık ayının 13'ünde başka firmadaki hattımı Vodafone'a taşımak için bir bayiye giderek gerekli evrakları doldurup kurum kimliği fotokopisi ile gerekli başvuruyu yaptım. 3-4 gün sonra başvurunuz onaylandı hattı takıp kullanabilirsiniz mesajı ile hattımı takarak kullanmaya başladım.

14 Ocak 1015 tarihinde bir mesaj geldi sözleşme ve kimlik belgelerimde sorun olduğu bir bayiye giderek evrakları tekrar doldurmam gerektiği aksi halde hattımın 5 günde kapatılacağı bildiriliyordu. Belgeleri tekrar doldurdum. 20'sinde tekrar mesaj geldi evraklarınız ulaşmadı diye. Bayii evrakların ulaştığını söyledi ama 22 Ocak'ta hattım benim hiç suçum yokken kapatıldı. Çok mağdur oldum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal Y.
  31 Ocak
  14:34

  Müşteriyi adam yerine koyun da standart cevap yerine çözüm üretin insanları şirket içinde kaybolan evraklar için mağdur etmeyin

 • Kemal Y.
  31 Ocak
  14:31

  ne vodafon bayisi ne de 542 den aradığımda çıkanlar benden kaynaklanmayan bir sorun nedeniyle hattım kapatıldığı halde kimse sorumluluğu alıp çözüm üretmiyor bu kadar reklam hikaye

 • 23 Ocak
  13:35

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.