22 Ocak 2014

Vodafone Hiçbir Şekilde Çalışmıyor!

Hattımı Vodafone'a taşıdım. Reklamda belirtildiği gibi denemek istedim 1 ay. Vodafone bayisine başvuru yaparken 10 kasım fatura kesim tarihi olduğunu bir hafta içinde taşınıp taşınmayacağını ona göre hattımı taşıyacağımı belirttim. Şube başvuruyu 3 kasımda alıp 8 kasımda sisteme işledi ve ayın 12'sinde geçiş yaptım haliyle kullanmadığım 1 aylık fatura bana yansıdı.

Vodafone'u arayıp durumu izah ettim hala şikayet ile ilgili geri dönüş yapılacak. Sitelerindeki iletişim bölümünden de yazdım ayrıca kendilerine hala kaale alınmayı bekliyorum aylık 75 tl ödeyen bir abone olarak!

Veysel 187 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 31.01.2014-17.03.2014 ve 28.03.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Veysel20 Şubat 2014

  az önce çağrı merkeziyle yapmış olduğum görüşme doğrultusunda şikayet kaydımın hala çözüm beklemekte olduğunu öğrendim. BRAVOOOO !!! Neyi bekliyorsunuz acaba gerçekten merak ediyorum !!!

 • Veysel20 Şubat 2014

  Bugün 20 Şubat 2014 hala vodafone tarafından geridönüş sağlanmadı çözüm adına ama ödemediğim fatura için avukata verileceğim konusunda bilgilendirilmek suretiyle aranabiliyorum. vodafone olarak tüm haklarınızı arayın bakalım ben hukuksal haklarımı bayinizin yaptığı bu saçmalıktan dolayı aramaya başladığımda ne olacak !

 • Veysel05 Şubat 2014

  Kasım ayından beri problemime çözüm yapılmış değil 22 ocakta yapmış olduğum şikayetime istinaden halen cebimden aranıp bir çözüm önerisi sunulmuş değil. Anca bildikleri geciken faturanızı ödemenizi rica ederiz şeklinde ki smsleri. Beni arayarak adam akıllı çözüm önerisi sunun milyon dolarları reklamalara yatırmadan önce !

 • Veysel05 Şubat 2014

  22 ocakta size buradan yapmış olduğum şikayette sitenizden size ulaştığımı beyan etmişim. Çağrı merkezinizi arayıp aynı şeyleri birde çağrı merkezi personelinize anlatıp başka bir şikayet kaydı oluşturdum. Ya benimle Kasım ayından beri dalga geçiyorsunuz ya da gerçekten personellerinize, supervisor'larınıza sıkı bir denetim ve eğitim vermeniz, bayilerinizi de sıkı bir denetime tabi tutmanız gerekiyor ki, yukarıda sitenizden de size şikayetimi bildirdiğimi yazmışım. Ya gerçekten aynı dilde konuşmuyoruz anlaşamıyoruz yada ciddi manada anlamada sıkıntınız var Vodafone Türkiye olarak. Benim bahsetmiş olduğum problemimi çözün arkadaş ben sizin değil siz benim peşimden koşun artık yeter sıkıldım !

 • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön