28 Mart 2014

Vodafone Hiçbir Paketten Yararlandırmıyor!

24.03 tarihinde numaramı taşıyarak Vodafone'u tercih ettim. Diğer operatörde 90 günü doldurmadığım için Hepsi yazıp 7000'a gönderdiğim sms kabul edilmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri memnuniyeti kapsamında bu kampanyadan yararlanmak istediğimi söyledim ama gayet net bir şekilde geri çevirdiler.

Bana özel kampanya kapsamında da bir sms geldi. Paket yazıp 4455'e gönderin ve hemen yararlanın diye. Buna cevap verdiğimde de paket tanımlanmadı. Tekrar arayıp bilgi almak istedim ama bu konuyla ilgilide açıklayıcı bir cevap alamadım. Çok acil yardımınızı rica ediyorum.

Burcu 72 Okunma

Cevaplar

  • Burcu28 Mart 2014

    Hızlı geri dönüş ve ilginiz için çok teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön