02 Nisan 2014

Vodafone Hiç İlgilenmiyor!

2011 yılın 6 ayında aldığım Vodafone hattı almışım bilmiyorum. Herhangi bir faturasının olup olmadığını hatırlamıyorum ta ki 01.03.2014 tarihinde telefonuma 77 TL borcumun olduğunu görünceye kadar. Bu borcumun nasıl olduğunu da bilmiyorum.Toplamda gecikme ve avukatlık parası da dahil 124 TL ödedim.

Bu konu ile 4. yazışım hiçbir çözüm bulmadılar bir çözüm bulacaklar ise siteye yazmalarını istiyorum.Müşteri ile görüşüldü diye yazıyorlar hiç kimse görüşmüyor görüşseler de arayıp telefon numarası istiyorlar dönüş kesinlikle yok. En son telefon numarasını istemişler 545248**** no'yu bile yazıyorum. Çözümü olumlu olumsuz lütfen buraya yazsınlar.Ben çözüm bulana kadar yazacağım.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön