07 Mayıs 2013

Vodafone Hiç Çekmiyor!

Yaklaşık 15 gün önce Vodafone geçmek gafletinde bulundum.Daha önceki operatörümde full çeken telefonum Vodafone geçince kapalı hiç bir yerde çekmiyor.Markette,herhangi bir dükkana girdiğimde,dolmuşta,otobüste bile çekmiyor.Cebime koyduğumda da yine çıkarıp baktığımda servis yok yazıyor.Müşteri hizmetlerini aradım telefondan kaynaklıdır dedi daha
önceki hattımda çekiyordu dedim o zaman bir bakalım dedi zahmet etti kendisi.Ertesi
gün bir mesaj geldi durum geçiciymiş ama günlerdir hala aynı.

Ümit 56 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 08 Mayıs 2013

    Siteye vodafone çekmiyor diye başlık açan herkese aynı cevabı vermişsiniz. Ben telefon sadece bir yerde çekmiyor demedim o yüzden evimin koordinatlarını verdiğimde bir şey olmayacak.Markette,dükkanda,otobüste,dolmuşta çekmiyor diyorum bunların hepsinin koordinatlarını mı bulcam size !!! Problem hattımı aldığımdan beri yaşanıyor !!!

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön