Vodafone Hesabını Bilen Fatura %23 Fazla Hesap Çıkarıyor!

Mehmet Y. |

2011 Şubat ayından beri tam 2 yıl Vodafone Red tarifesini kullandım ve aylık ödemem 112 TL'ydi. Yani 2 yılda 2688 TL karşılığı hizmet aldım. Ancak şubat ayında red tarife sürem dolduğu için müşteri hizmetlerini en az 3 defa arayıp fatura kesim günü olan 15. günden sonra 35 TL'lik "Hesabını Bilen Hepsi 500" tarifesine geçmek istediğimi söyledim. Ve bu tarifeye geçtim. Fakat; mart ayında fatura geldi 43.70 TL. Müşteri hizmetlerini aradım kullanmış olduğunuz internet aşım ücreti dedi. Ancak ben hakkım olan 500 megabaytlık internetin 300 megabaytını tek kullanmıştım 200 megabaytlık internetim duruyordu. En kısa zamanda Vodafone dan ayrılacağım.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  13:39

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  20.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mart
  14:45

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri