07 Mart 2014

Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi Yanıltıyor!

Yurt dışına çıkma durumum oluştu. Almanya'da 6 gün kalacaktım. Vodafone sayfasından tarifeleri inceledim. Günlük 9.90 TL 'ye yurt içi tarifemin de yurt dışında geçerli olduğu "Herşey Dahil Pasaport" kampanyasına katılmak için sms gönderdim. Yurt dışında paketiniz aktif diye mesaj geldi. detayında sadece telefon görüşmeleri ama tarifenizdeki internet kullanımı geçerli değildir yazmıyordu.

Buna rağmen yurt dışında 200 TL'ye varan gprs kullanımım olmasına rağmen bana bir uyarı mesajı atmadılar. Sadece 100 TL kullanıma ulaşan görüşmeleriniz olmuştur. Her şey dahil pasaport abonesi iseniz dikkate almayınız diye arada bir mesaj geldi. Şubat ay faturam 270 TL çözmezler ise eski hattıma döneceğim.

Emre 134 Okunma

Cevaplar

 • Emre 08 Nisan 2014

  Beni aramışlar ulaşamamışlar, tatmin olmam için şu kadar ücret hesabınıza geri yatırıldı diye bir mesaj atmanız yeterlidir.

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.03.2014 ve 27.03.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre 10 Mart 2014

  Değerli Yetkili 542'li numaranızı aradım. Müşteri şikayeti girişi yapacağız deyip, beni en az 7 - 8 dk telefonda müzik dinlettiler. Orada derdinizi anlatmak iki kat daha zor. Lütfen herşey dahil dediğiniz üzere faturamı düşürün.

 • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön