24 Nisan 2013

Vodafone Herşey Dahil Pasaport!

Vodafone herşey dahil tarifesine, kendi sitelerinden bilgi alıp, gittiğim ülkeden kayıt oluşturdum, 17 Eylül - 12 Aralık tarihlerinde Suudi Arabistan da da geçerlidir. ibareli kayıtları mevcuttur. Bu yazıyı görerek başvuru yaptım. Aboneliğim le ilgili ilgili mesajlar geldikten sonra, görüşmeye başladım, Türkiye ye gelince aboneliği iptal ettirdim. daha sonra tarafıma 1123 tl lik bir fatura geldi, şikayet talebinde bulununca kayıtları incelediler. bu süre zarfında internet sitesinden o yazıyı kaldırdılar, fakat kayıt altına aldığımı unuttular, yada benim unutacağımı sandılar, şimdi ise o tarih 2012 yılına aitti, bedeli ödemek zorundasınız demekteler. Madem haklısınız neden o yazıyı sildiniz?

Erdinç 235 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç25 Nisan 2013

    Ayrıca belirttiğiniz bize ulaşın linki ne yazık ki çalışmamaktadır. ayrıca 542 nolu telefondaki arkadaşlara kısıtlı yetki vermenizden dolayı, ekran görüntüsü bile atamamaktayız.

  • Erdinç25 Nisan 2013

    Çok kolay cevap veriyorsunuz,uzman ekipleriniz web siteniz üzerinden neden yıl bilgisi olmayan ibareyi kaldırdı ozaman, uzman ekibinizi mahkeme önünde de görmek isteriz. web sitesi üzerindeki yazıyı silip sonra herhangi bir problem bulunmamaktadır demek, kolay olsa gerek, ama unuttuğunuz şey herşey kayıt altında sadece 12 eylül 31 aralık yazmaktaydı, yıl bilgisi belirtmemiştiniz. ben bu parayı öderim sırf uğraşmak içinde olsa tazminatı alırım. hakem heyetinden bugün raporu alacağım. noterden de sitenizi tasdik ettireceğim. kolay gelsin. sizin için müşteri memnuniyeti sıfır olsa gerek, turkcell 6 sene kullandım böyle bir basit ce hatayı müşteriye yıkmaya çalışan zihniyet görmedim.

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz; sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 532683****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön