20 Şubat 2014

Vodafone Herşey Cihazı Satana Kadarmış!

1,5 yıl önce Vodafone merkezlerinden faturama yansıyan fiyatla HTC cep telefonu aldım.1 ay önce telefonun klonlu olduğu kapanacağı mesajı geldi. 542'yi 4 kez aradım sorunumu anlamadılar bile. Biri tel numarası verdi aradım numara kullanılmıyordu, biri aldığınız yere gidin dedi yüzüme bile bakmadılar. 542'deki müşteri temsilcisine biri komut veriyordu konuşurken.2 kez Vodafone'a email attım dönen de olmadı.

Yakın bir sürede telefonum kapanacak ve ben hala bir muhatap bulamadım. Cep merkezindeki çalışanların tavırlarıyla ilgili şikayette bulundum ondan da bir sonuç yok. Anladım ki herşey malı satıp parayı alana kadarmış. Sonrasının çok da önemi yok.

Sedad 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sedad24 Şubat 2014

    daha bana ulaşmadılar bile....

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön