Muratcan G. Teşekkür Mesajı

2200 liralik ilk faturayi 220 lira olarak duzeltmeye sebep olacak hata neydi merak ediyorum, fesat dusunuyorum ne yazik ki. neyse ama sonucta halloldu en azindan.

Vodafone Her Şey Dahil Pasaport Paketi Faturam Yüksek Geldi!

Muratcan G. |

23 Aralık'ta Vodafone'dan Red Classic tarifesiyle kontratlı cihaz aldım. 25'inde Her Şey Dahil Pasaport başvurusu yaptım. 26'sında onay mesajı geldi ve anlaşmalı ülkelerden Fransa'ya gittim. İşlem ay ortasında yapıldığından, hattıma paket limitlerinimin yarısı yüklenmiş. 28'i akşamı tarifemde bulunan internet paketimi bitirdiğim bildirildi. Ben de internetimi kapattım.

Ama dün öğleden sonra 1800 TL'lik bir ara ödeme yapmam gerektiğini, güncel faturamın ise 2100 küsür TL olduğunu, hattımın kısıtlanacağını söylediler. Her şey dahil pasaport kullanarak bu faturanın gelmesi imkansız. Müşteri hizmetleri de anca ödeme yap diyor. Bu durumun incelenmesi gerekmektedir. Ortada bir yanlışlık var.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muratcan G.
  17 Eylül
  13:06

  2200 liralik ilk faturayi 220 lira olarak duzeltmeye sebep olacak hata neydi merak ediyorum, fesat dusunuyorum ne yazik ki. neyse ama sonucta halloldu en azindan.

 • 03 Ocak
  16:01

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  03.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Muratcan G.
  31 Aralık
  12:51

  Hattım kapandı bugun. Ortada bir fatura yokken, resmi bir şey yokken insanların hizmet alma ve haberleşme hakkını ellerinden alamazsınız böyle.

 • 30 Aralık
  23:21

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."