21 Ekim 2017

Vodafone Her Gün Şikayetiniz İnceleniyor Diye SMS Geliyor Ama Sonuç Kocaman Bir 0.

Tarifem Akıl Küpü Ultra Devreden, fakat "akıl küpü" tartışılır, gelen SMS' te diyor ki, akıllı durma özelliği sayesinde kullanımlarınız durdurulmuştur (benim onayım olmadan böyle bir özellik eklemişler "Takım Şefi böyle diyor"). 17.10.2017 tarihinde Müşteri ilişkileri ile 5 kez görüştüm, hepsi ayrı ayrı hikayeler anlattı (hatta eminim Google'dan destek alan müşteri temsilcileriniz var bana iPhone ayarlarını öğretiyorlar çok duygulandım, bekletip bekletip geri dönüyor, ses kayıtlarım mevcut dinleyin!), her gün şikayetiniz inceleniyor diye SMS geliyor ama sonuç kocaman bir 0. Bu kadar zor olan nedir Vodafone? Sizin keyfinizi beklemek zorunda mıyım?

Süleyman 1.390 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 13 Kasım 2017

    Ha gayret Vodafone yapabilirsin, paranı almaya gelince alıyorsun değil mi, sorunumu ne zaman çözeceksiniz acaba, bari kale alında bir zahmet arayın evet ilgileniyoruz deyin... .!

  • Süleyman 25 Ekim 2017

    Degerlı abonemız, tALEBINIZ ile ilgili detaylı bilgi için 542 numaralı müşteri hızmetlerımızı arayabılırsınız. Vodafone Diye mesaj atıyorsunuz, arıyoruz konu neydi deyip gülen personeliniz var bravo, çözüm odaklı süper kalifiye personeller...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön