16 Nisan 2014

Vodafone Her Durumda Para Alıyor!

Bugün faturalı hattımın taahhüdünün son günü faturasız hatta geçmek için Vodafone müşteri temsilcisini aradım bana bugün değiştirirsem 17 TL fark ödeyeceğimi, yarın değiştirirsem yeni fatura çıkacağını söylediler. Peki soruyorum benden para almadan hattımı nasıl değiştireceğim her durumda benden para almanın yolunu bulmuşlar. Bu haksızlığa vatandaşın parasını zorla elinden almaya nasıl dur diyeceğiz?

Ayrıca bugün gelen mesajda taahhüt süreniz dolmuştur, var olan kampanyaya devam edebilir yada farklı bir tarifeye geçebilirsiniz deniyor ancak benden zorla cebren para alınıyor.

Olcay 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön