10 Kasım 2014

Vodafone Her Ay Düzenli Şekilde Kesilen Ve Açıklanamayan Kesintiler!

Vodafone 2 aydır kullanıyorum. Ve her geçen gün kendimi suçlu hissediyorum. Gerçekten neden Vodafone'u seçtiğimi anlamış değilim. Üye olmadığım pakete giriş ücreti kesildi ve anında iptal ettirdim müşteri hizmetlerinden. Ancak 5 dk paket hattıma tanımlı göründüğü için 6 TL iade edemeyeceklerini söylediler. Ve yine SMS kullanmadığım halde yurt dışına SMS attığım için kesilen tutarda eklendiğinde her ay düzenli şekilde Vodafone ücret kesmektedir.

Yaşar 175 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yaşar 12 Kasım 2014

    Geri dönüş yapmayı düşünüyormusunuz???

  • Vodafone Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön