28 Haziran 2014

Vodafone Hepsi Bir Arada Duran Faturalı Kampanyası Mağdur Etti.

Faturasız hat kullanmaktayken Her yöne 200 dakika + Vodafone yönüne 2000 dk + 2000 sms +1 gb internet paketine geçiş yaptım. Hediye olarak da 6 ay geçerli 4 gb internet verileceği söylendi. Sağolsunlar 4 gb internet verildi, ancak internet kullanımlarında öncelik hediyeye verildi. Yani ben 4 gb interneti bitirene kadar kendi hattıma tanımlı aylık 1 gb'ı kullanamıyorum. Diyelim ki 4 gb'ı 4 ayda bitirdim, bu durumda dört ay boyunca paketimdeki 1 gb çöpe gidiyor ve bende harika bir 4 gb hediye kazanmış oluyorum. Yanıltıcı bir reklamla tarifemi değiştirmek zorunda kaldım, Vodafone'a yakışmıyor.

Erkan 159 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 30 Haziran 2014

    Teşekkür ederim, önce hediye 4 gb'ı bitirmeden paketimdeki 1 gb'ı kullanamayacağımı anlamamı sağladılar. Önceden anlayamamış olmam tamamen benim hatam.

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön