Vodafone Hep Sistemin Suçu!

Özlem A. |

Bu kadar büyük bir şirketin sisteminde her gün mü sıkıntı olur? Devlet dairesi gibi bugün olmadı yarın arayın. Yapamıyorsunuz bence kapatın siz dükkanı...

1 aydır mükerrer ödemeyle ilgili sıkıntımla uğraşıyorum her müşteri temsilcisi farklı birşey söyleyip yeniden sisteme not alıyorlar ama hiçbiri sonuca götürmüyor işi, gönderdiğim ekstraları bir ilkokul çocuğuna okutun iki kere ödeme yapıldığını görür ama Vodafone sistemi bir türlü görmüyor. Amacınız ne sizin müşteri kazanmak mı? Yıllardır sizinle olan müşterilerinizi kaybetmek mi? Bu iş çözülsün ilk isim operatörümü değiştirmek olacak.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  14:28

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş