11 Eylül 2013

Vodafone Hem Suçlu Hem Güçlü!

543605**** numaralı Vodafone modemimi 20.10.2012 tarihinde üç aylık taahhütle aldım.Cihaz evimde doğru dürüst çekmediği için 02.03.2013 tarihinde borcumu yetkililere sorarak ödedim. Dört ay sonra Vodafone müşteri hizmetlerinden beni arayarak 85 TL borcumun olduğu söylendi.Ben de bütün borcumu yatırdığımı,eğer varsa da neden modemi kapattığım zaman söylemediklerini sordum.

Yetkili de haklısınız diyerek biz size döneceğiz dedi.Ancak tarafıma dönülmedi.Üç ay sonra öğrendim ki,beni avukata vermişler.Hem biz size döneceğiz diyorlar,hem dönmüyorlar,hem de avukata veriyorlar.Ben de onlara bu sorun çözülmezse gerekli yasal işlemleri başlatacağımı bildirdim.Kısacası bu firma hem suçlu,hem de güçlü.

Z.abidin 58 Okunma

Cevaplar

 • Z.abidin30 Eylül 2013

  Burada vodefon tarafından yazılanların hiç biri doğru değil."Biz size döneceğiz"deniliyor ancak aylarca dönülmüyor

 • Z.abidin30 Eylül 2013

  Tarafıma Vodefondan kimse ulaşmadı ve sorun çözülmedi.Lütfen buraya birşeyler yazarken belgeyle yazın

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,543605****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarafınıza gerekli bilgilendirmenin sağlandığı sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön