21 Ekim 2013

Vodafone Hediye Diye Verdiği Paketi Ücrete Bağlamış!

2004 yılından bu yana Vodafone kullanmaktayım. Kullanmasaydım keşke. Bir telefon aldım hat üzerinde & internet paketi hediye verildi. İstemedim hediyeyi, lakin zorunlu, 1 ay sonra iptal edilmeli dediler. Ben de hemen aradım 2-3 saat sonra müşteri hizmetlerini, iptal etmek istiyorum dedim ve bana denilen kelime "3 ay zorunludur" diye.

Ben bir kaç defa daha farklı zamanlarda aradığımda da yine söylenen kelime "3 ay zorunlu". Bir de baktım ki 2 ay üst üste hediye verilen paket ücrete bağlanmış. Aradım müşteri hizmetlerini, hani hediyeydi, defalarca aradım zorunlu dediniz. Bu ne dediğimde, bana söylenen kelime "hayır paket 1 aylık hediye" diye. Dava açacağım.

Yılmaz 48 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz24 Ekim 2013

    Sizin Yaptığınız Tek Şey; Hat Üzerinden Cihaz Alanlara İnternet Paketi Hediye Ediyorsunuz & O Hediye Paketini İptal Etmek İstediğimde, 1 Ay Sonra İptalinin Mümkün Olduğunu, Birkaç Saat Sonra Sizi Aradığımızda "Hediye Paketi 3 Aydır & 3 Ay İçerisinde İptalinin Mümkün Olmadığını" Deyip, 1 Ay Ücretsiz, Geri Kalan 2 Ayı Faturaya VODAFONE FARKI İLE

  • Yılmaz24 Ekim 2013

    Müşteri Hizmetleri Personelleri, Her Bir Arayışımızda Çelişkili Konuşuyorlar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön