05 Eylül 2013

Vodafone Hediye Dakikalarımı Göndermedi!

Vodafone cep özgür müşterisiyim. Her ay 30 TL yüklediğimde 120 dk hediye geliyor. Bugün yükleme işlemini yaptım fakat dk'lar gelmedi. Saat 12 gibi müşteri hizmetlerinden D. hanımla görüştüm. Bir sorun olup olmadığını sordum.

Sorun olmadığını yükleme işleminin gerçekleştiğini, kayıt açtığını ve birazdan hediye dk'ların yükleneceğini söyledi. Bir kaç saat bekledim, Vodafone'a mail attım 2 kez dönüş yapılmadı.

Az önce tekrardan müşteri hizmetlerini aradım. N. Hanım'la görüştüm. 3 günlük süremin saat farkından dolayı dolmadığını bu yüzden merkezin hediye dk'ları göndermediğini söyledi. Geçen ay saat 13'de yüklemişim bu ay saat 11 de sms'le 4. 9. 13 tarihinde yükleme yapın demişler. Saat belirtmemişler.

Asli 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön