28 Mart 2013

Vodafone Hediye Dakikalarım Verilmedi!

Cep Özgür tarifesi kapsamında aylık 30 tl lik yükleme yapmam karşılığında her yöne 120 dakika konuşma hakkımın tarafıma yüklenmiş olması gerekiyordu. Her ay düzenli olarak Vodafone'dan gelen 30 günlük periyodunuz dolmuştur mesajından sonra tl yüklemesi yapmaktayım. Bu ay gelen uyarı mesajından sonra yükleme yapmama rağmen 30 günlük periyodumu dakika bazında doldurmadığımdan dolayı hediye 120 dakikadan faydalanamadığımı bildirdiler.

Periyodumun dolduğu bilgisini Vodafone'dan gelen uyarı mesajından öğrenmeme rağmen periyodumun bitmemesi sebebiyle, hediye dakikalarımın gönderilmemesi. Hatalarının en kısa sürede düzeltilmemesi talep ediyorum.

Yusuf 23 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf29 Mart 2013

    İlginize teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541336****numaralı hattınız için Cep Özgür tarifesi kapsamında 120 dakika promosyon yüklemesinin gerçekleştirildiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön