11 Şubat 2014

Vodafone Hediye Çekimi Vermedi!

21.12.2013 tarihinde Vodafone'un Konak bayisi Berkalp iletişime gittim. Vınn data hattımı Vodafone'a taşımak istediğimi söyledim. Bana 6gb wi-fi modem önerdiler,45 tl ücret karşılığında ama bunun yanında 50 tl'lik hediye çeki verileceği söylendi.

Bana mesajla hediye kodu gönderileceği söylendi.O gün bu gündür bu hediye kodu gelmedi. Defalarca bayiye gittim,oradaki bayan Vodafone'a mail atıyorum ilgileniyorum dedi. İki kez Vodafone'a mail attım.

Bugün Vodafone müşteri ilişkilerini aradım. Telefona çıkan bayan bana kampanyanın 15 kasımda bittiğini söyledi. Bayinin bana söylediklerini anlattım,hiç yardımcı olmadı. Bayi size 15 kasımda bittiğini söylemiş dedi. Hayır söylemedi dedim bir şey yapamayız dedi.

Selim 97 Okunma

Cevaplar

 • Selim 14 Şubat 2014

  vodafon mu bir daha aslaaa

 • Selim 13 Şubat 2014

  beni sadece bir kere aradınız,müsait olmadığım için açamadım.sadece bir kere mi arıyorsunuz siz,defalarca mail attım size,berkalp iletişime defalarca gittim ama sorunumu çözmediniz.en son 542 müşteri hizmetlerini aradım,telefonu açan esma hanım bayii sizi kampanyanın 15 kasımda bittiğini söylemiş dedi.hayır söylemedi dedim,ama beni kayıtlarımda öyle görünüyor dedi.ne olacak peki bu sorun dedim,yapacağımız bişey yok dedi esma hanım.müşteri hizmetleri ne işe yarıyor o zaman sorunlarımızla ilgilenmedikten sonra?ben 21 aralıkta başvurdum vodafona,madem kampanya 15 kasımda bittiyse bayii neden yanlış bilgi veriyor bana,yok bitmediyse hediye çeki kodumu neden göndermiyorsunuz?

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 31.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön