21 Mart 2013

Vodafone Hattın Kısıtlanması Kaldırılmıyor!

Sim kartımın kaybolduğu şüphesi ile hattımı kendi isteğimle kısıtlatmıştım. Fakat sonrasında sim kartımın kaybolmadığını farkettim, 27 Şubat 2013 tarihinde hattımın kısıtlandırmasını kaldırmak istedim. Birçok kez farklı şubelerden ve müşteri hizmetleri ile görüşerek kısıtlamanın kaldırması talebinde bulundum.

Fakat herseferinde sistemin hata verdiği belirtildi. Sanırım 2 Mart 2013 tarihinde 230165199 numarası ile şikayet konu ile ilgili şikayet kaydı oluşturuldu ve 48 saat içinde bana geri dönüş yapılacağı söylendi. Bugün 20 Mart 2013 itibarı ile problem hala çözüme ulaşmadı ve bana herhangi bir dönüş yapılmadı. Hattım kısıtlı olduğu için başka operatörlere geçiş yapamıyorum. Mağdurum.

Nurcihan 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön