05 Temmuz 2014

Vodafone Hattın Gold Hat Olduğu Söylenmeden Satıldı!

Vodafone'dan 0541214**** numaralı hattı satın aldım sözleşme imzaladım. Bir gün sonra bayi beni arayarak aldığım numaranın gold numara olduğunu 100 tl ücreti olduğunu söyledi ve hattın çok zor açılacağını en iyisi iptal edelim dedi ve işleme başlamadı hattın açılması için. Benim elimde sözleşmem var hem de aslını verdi bana bayi.

Çağrı merkezini aradım çok kötü bir hizmetleri var hepsi azarlar gibi konuşuyor ve hiç bir bilgi veremiyorlar, birinin dediğini diğeri yalanlıyor. Fax gönderdim dilekçe yazdım ama dönüş olmadı resmen çağrı merkezi dalga geçti benimle. Yetkili istedim bana iftardan sonra arayın dedi. Bana gold denilmeden satılan hattın açılmasını istiyorum.

Osman 411 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 09/07/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Osman09 Temmuz 2014

    Merhaba, Öncelikle 542 Çm çok da sağlıklı işlem yapmıyor. Orda çalışan arkdaşlar çözüm için değil çözümsüzlük ve müşteriyi kızdırmak üzere çalışıyorlar. Benim sorunum çözülmedi halihazırda. Muhatap bulamıyorum. Elimde sözleşmem var ve benim hattım açılmıyor ne kadar doğru bu işlem?

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön