17 Şubat 2014

Vodafone Hattın Aktif Olduğunu Haber Vermedi!

Yaklaşık 4 ay önce Marmaris'te tanıştığım Vodafone yetkilisi bana sonu 6161 olan hattı tahsis edeceğini söyleyip sözleşmeyi imzalattı. İstanbul'a gidince hattı aktif edip haber vereceklerdi. Bende eski hattımı kullanmayıp yeni numaramı kullanacaktım. Tarifeyi bile seçmiştik. Firma yetkilisi O. K. İstanbul'a gittikten sonra bana haber vermeyip aktif olduğuna dair aylar geçmesine neden olmuştur. Ardından Vodafone genel müdürlükten şahsım aranıp 2 fatura borcunuz var avukata verilip haciz işlemi yapılmak istenmiyorsa faturanızı ödeyiniz diye bir talimat aldım. 10 gün sonra faturayı ödemek için gittiğimde 3. faturayı da işleme koymuşlar. Ben 258 TL ödedim ama şikayetçiyim, arz ederim.

Miraç 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. .Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön