04 Şubat 2014

Vodafone Hattımla Yurt Dışında Konuşma Yapamıyorum!

Eşim Hindistan'da iş nedeni ile bulunmakta ancak Vodafone kullandığımız için giden aramaları yapamamakta. Diğer arkadaşları hiç bir sorun yaşamadılar. En az 10 kez müşteri hizmetlerini arayarak konuşmamıza rağmen sorunu hala çözemediler. Telefon giden aramalara kapalı. Hindistan'daki operatörleri otomatik seçilmesini istediler yaptık ama hala sorun devam ediyor. Telefon ile ilgili dediler ancak telefona diğer operatörlerin hattını takınca hiç bir sorun yok. Ayrıca Vodafone hattını diğer telefonlar ile kullanınca da sorun devam ediyor. Ancak müşteri hizmetleri sorunun kendiler ile ilgili olmadığını söylüyorlar. Daha yetkili bilgili birinden yardım istiyoruz acilen.

Ersoy 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön