01 Ağustos 2014

Vodafone Hattımla Lira Transferi Yapamıyorum!

Cep kazan tarifesinde olduğum için lira transferi yapamayacağım söyleniyor. Bu ne gerekçe ile yapılıyor dediğimde cevap yok.

Vodafone çözüm değil sadece ama sadece problem üretiyor. Bu daha önce karşılaştığım bir kaç problemle birlikte sabittir. Mecburiyetten dolayı vodafone kullanıyorum yoksa başka bir operatörden çok memnundum. Self servis diye bir sistem yapmışsınız saçma sapan kısıtlamalarla dolu. Rahat rahat bir TL bile yükleyemiyoruz.

Vodafone kaybetmeye mahkûm!

Enver 200 Okunma

Cevaplar

  • Enver 16 Ağustos 2014

    By by vodafone. Sonunda hattımı taşıyorum :)

  • Vodafone Temsilcisi04 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön