06 Kasım 2014

Vodafone Hattımla Arama Yapamıyorum!

Dün akşam saat 19'dan itibaren telefonum ne arama yapıyor nede mesaj atıyor nede bana ulaşılıyor. Sürekli ağa kayıtlı değil hatası alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Hala olan birşey yok ben bedelsiz sözleşmemi fesh edebilirmiyim diye sorduğum da cevap fatura+40 TL diyorlar. Hadi sıkıntı olmadan kullanabilsem problem yok. Pişmanım kimsenin Vodafone kullanmasını istemem. Bu kadar sorun ilk defa yaşıyorum. Avea'nın değerini tekrar tekrar anlıyorum. Şikayetten dolayı aramayın ulaşamazsınız.

Serkan 111 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön