12 Kasım 2014

Vodafone Hattımızın Taahhüt Süresini Uzattığımız Halde Yüksek Fatura Geldi!

537 214 9*** no'lu hattımızın Eylül ayında sizin tarafınızdan aranıp taahhüt süresinin dolacağı iletildi. Ve bize devam edip etmeyeceğimiz soruldu. Ve bizde devam edeceğimizi bildirdik. Hatta bizde 2-3 kez arayıp hata olmaması açısından müşteri hizmetlerindeki arkadaşlara ilettik. Ve bize şu an 272.70 TL bir fatura geldi. Diğer hattımız olan 542716*** no'lu hattımızda da aynı sorun oldu ve ona da 188.00 TL Bir fatura gelmişti

Bu sorunu size ilettik ve bu sizin tarafınızdan düzeltildi. İki hattımızın da taahhüt süreleri aynı zamanda doluyordu. Enteresandır ki diğer hattımızın yüksek gelen faturası düzeltilip bu hattımıza gelen yüksek fatura düzeltilmedi. Bunun düzeltilmesini arz ediyorum.

Mustafa 2.411 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 30 Kasım 2014

    Sorunumuz hala devam ediyor.Şu ana kadar aradan 18 gün geçmiş,olmasına rağmen önemli bir gelişme yok.

  • Mustafa 20 Kasım 2014

    Aradan 8 gün geçmesine rağmen henüz sorunumuz çözülmedi.

  • Vodafone Temsilcisi12 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön