Vodafone Hattımın Değişik Kanallara Abone Yapılması!

Ali O. |

Vodafone hattımı haberim olmadan Cep İnfo ve 7070 kanallarına üye yapmış bu kanalların ücretli olduğunu 03/02/2015 tarihinde gelen bir mesaj ile öğrenmiş bulunmaktaydım 7070 kanalına ödeyeceğim ücret 6.40 TL cep info NTV video sitesine ödeyeceğim para 14.40 TL diye tarafıma mesaj gönderdiler.

Vodafone bu işi değişik arkadaşlara defalarca yaptı Vodafone'u aradığımız zaman bir numara veriyorlar ararsanız iptal edilir ama ücreti yatıracaksınız deniyor ne yapabiliriz bu mesajlar yaklaşık iki aydan beri geliyor şimdi ücret mesajı geldi gelen mesajı bir kere dahi açmadım hemen sildim tarafıma bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim...

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  18:53

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Şubat
  15:00

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.