19 Şubat 2013

Vodafone Hattımın Borcu Olmamasına Rağmen Kapanması!

11 Şubat 2013 sabahı telefonumla arama yapmak istediğim zaman telefonumun borcunda kapalı olduğu uyarısını aldım ve sabah yapmam gereken görüşmeleri gerçekleştiremedim ve vodafone tarafından mağdur edildim.

08:04 de müşteri hizmetlerini aradım fakat burada görevli arkadaş bu konu ile ilgili şikayet kaydı oluşturamayacaklarını sistemsel bir hata nedeni ile hattımın görüşmelere kapatıldığını söyledi mağdur olduğumu ve ısrarlar şikayet kaydı oluşturmak istediğimi söylediğim halde herhangi bir kayıt oluşturmadılar.

06 Şubat 2013 tarihinde oluşturduğum şikayet kaydı içinde 5 iş günü içerisinde döneceklerini söyledikleri halde henüz bir dönüş gerçekleşmedi sanırım 10 gündür resmi tatildeler.

Levent 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 544791xxxx numaralı hattınız ile ilgili olarak gerekli incelemeler yapılmış olup, sorun giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön