05 Mayıs 2014

Vodafone Hattımın Borcu Olduğu İçin Açılmıyormuş!

28-04-2014 tarihinde telefonuma borcunuz 177.40 krş diye mesaj geldi. Sahrayı Cedit Vodafone şubesinden ödedim ödediğim taktirde hattım kapandı. Dilekçe gönderdim müşteri hizmetlerine sonra aradım bana denilen evet bizim hatamız o yüzden sizin hattınızı 48 saat içinde Vodafone tarafından açalım zaten 48 saat içinde çözülecektir denildi.

48 saat geçti ve benim hattım tekrar kapandı. Aradım müşteri hizmetlerini bana denilen elimizde öyle bir dilekçe yoktur. Mart ve nisan ayı faturası bulunduğundan hattınız kapanmıştır diyor. Mart demesem nisan ayında hattım kapalı olması gerekiyor. Ödenen dekontlar elimde olmama rağmen hattımın borcu var diye açılmıyor.

Ahmet 142 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.05.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet08 Mayıs 2014

    bırdaha aslaaa kımseyede tavsıye etmem cunkıı hıc umursamıyorlar

  • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön