24 Ocak 2014

Vodafone Hattımı Uluslararası Dolaşıma Açmadı!

Yıllardır Vodafone abonesiyiz. Şirketimizde 2 cep 3 sabit hattımızla Vodafone kurumsal abonesiyiz. Yurtdışına çıkacağım için 21/01/2014'te telefon hattımı uluslararası dolaşıma açtırmak istediğimi telefon ile bildirdim. Bana sistemsel sorun olduğunu ancak işlemin 2 gün içinde çözüleceği bilgisi verildi. Kendilerine bunun benim için çok mühim olduğunu, yurtdışındaki fuarda telefonum olmadan hiçbir şey yapamayacağımı ve müşterilerle irtibat sağlayamayacağımı bildirdim. Sonrasında 2 gün geçince tekrar aradım ve sistemsel hata verdiğini ama işlemi çözmek için uğraştıklarını belirttiler. Ve Pazar sabahı Almanya'ya gideceğim bugün hala sorunum çözülmedi. Bu kadar sorumsuz olmalarından şikayetçiyim.

Erdinç 131 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Tarafınıza yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, Kurumsal müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Erdinç 29 Ocak 2014

  Kesinlikle çok kötü yönetim içindeler ve saygısızlar.

 • Erdinç 24 Ocak 2014

  542'yi salı gününden beri 4-5 kez aradım ve hep aynı cevabı aldım. Çözmeye çalışıyoruz deniyor ama kesinlikle çözülmüyor sorunum. Ve buradan da aynı cevap verilmiş, demek oluyor ki yine çözülmeyecek ve ben yurtdışında vodafone yüzünden telefonumu kullanamayacağım.

 • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön