14 Kasım 2013

Vodafone Hattımı Taşımama Rağmen Fatura Gönderdi!

Ben 1 ay önce faturamı Turkcell'e taşıdım ve Turkcell'den çok memnunum. En son bana 41 lira fatura geldi gözüktü ve benim 25 liralık tarifedeydim. Paket aşımı oldu ve 41 lira geldi itiraz ettik Vodafone bayisine ama orada 25 lira gözüküyordu ve biz mecburen ödedik 41 lirayı sonra Turkcell'li oldum ve bugün yine bir mesaj geldi. 77 lira faturanız var diye. Vodafone benle dalga mı geçiyor? Ben bu ay Turkcell'liydim nasıl olur da Vodafone faturası gelebilir? Hakkımı sonuna kadar arayacağım ve mahkemelere başvuru yapacağım.

Tugcan 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 538485**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Tugcan 15 Kasım 2013

    gereğinin yapılmasına sevindim inşallah bu hatayı düzeltirsiniz.hakkımı sonuna kadar arıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön