Vodafone Hattımı Taşıma İşlemi Başlattım Fakat Gerçekleşmedi.

Fadime T. |

Ben 11.05.2014 tarihinde Bağcılar/İstanbul'da bulunan Vodafone şubesi (sanırsam Atmaca'ydı) nden numara taşıma işlemi yaptırdım. Belgeleri doldurdum ve bana hattımı verdiler. 2 ve 5 gün içerisinde açılacağını söylediler ve açılmadan önce mesaj olarak bildirileceğini söylediler. Fakat yaklaşık 4-5 gün oldu ama bana mesaj gelmedi. Vodafone gibi büyük bir şirketin böyle ufak hatalar yapmasından çok rahatsız oldum ve bunu belirtmek istedim. Hattım ne zaman geçirilir veya ne zaman mesaj gelir hiçbir fikrim yok. Müşteri hizmetlerinden ise hiçbir bilgi alamadım.''İşleminiz başlatılmıştır ve mesaj gelecektir.'' diyor.Daha ne kadar beklemem gerekiyor anlamadım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  13:45

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  19.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Mayıs
  17:13

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."