21 Nisan 2014

Vodafone Hattımı Neden Habersiz Kapattı?

Vodafone hattımın 31 martta kapatıldığının bilgisini aldım sebep ise mesaj attık kapattık şimdi ücret öde açalım diyorlar.Acil bir şekilde sebepsiz ve habersiz bir şekilde kapatılan hattımın açılmasını istiyorum.Helal şekilde para kazanın bu şekilde değil.

Erol 50 Okunma

Cevaplar

 • Erol 25 Nisan 2014

  ilgilenilmedi hata kabul ediliyor ama işlem yapılmıyor garanti iş yapıp dava açmak daha mantıklı...

 • Erol 21 Nisan 2014

  kalite ve müşteri memmuniyeti olmayan vodafone a dava açtım yasal süreci takip etmenizi temenni ederim...

 • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön