14 Kasım 2014

Vodafone Hattımı Kullanamıyorum!

Yaklaşık 3 ay önce iş yerimde (MTA Genel Müdürlüğü) kullanmak için bir Vodafone data hattı aldım. Çalıştığım yer başkentin en merkezi yerinde olmasına rağmen hattımı hiçbir şekilde kullanamıyorum, sık sık kopmaların yanı sıra en yüksek gördüğüm hızlar 1-2 megabayt.

Vodafone bana hakkım olan hizmeti vermemesine rağmen 3 aydır benden düzenli şekilde fatura tutarını talep ediyor. Sözleşmenin bitmesine daha 9 ay var, ve ben bunu daha fazla yaşamak istemiyorum. Vodafone yetkilileri buna lütfen bir son verin artık!

Serkan 372 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 14/11/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden daha öncesinde verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön