16 Eylül 2013

Vodafone Hattımı Kısıtladı!

Vodafone'da uzun zamandır kullandığım kontörlü hattım hiçbir haklı gerekçe gösterilmeden kısıtlanmıştır. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde ödenmemiş fatura v. s gibi şeylerden bahsettiler hattım kontörlü olduğu halde. Sonra sorunun ne olduğu hakkında bilgi yada geçerli sebep olmadan düzeltme yapamayacaklarını, inceleme yapıp geri dönüş yapacaklarını söylediler ama maalesef 2 ay olmasına ve mail fax telefonla iletişim kurmama rağmen sonuç yoktur. Şikayet Var kanalıyla umarım sorunum düzeltilir ve Vodafone'a olan güvenim yerine gelir.

Oktay 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınızdan gerçekleşen cep lira yüklemelerinde usülsüzlük tespit edildiğinden hattınızın kullanıma açılamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön