09 Eylül 2013

Vodafone Hattımı Kapattığım Halde Limit Aşımlı Fatura Yolluyor!

Vodafone'dan kullandığım kadar ödeme taahhüdüyle kullanmazsam 5 TL ve her GB 10 TL olmak üzere taahhütsüz internet paketi aldım. Kullanmadığım halde her ay 30 üstü fatura gönderdi. Hattımı kapattım hala 35 TL fatura yolluyor. Operatör fatura bedellerimi iade etmezse tüketici haklarına başvuracağım.

Sena 228 Okunma

Cevaplar

 • Sena 26 Eylül 2013

  müşteri temsilcisi tarifeler çifter kez hesabedilmiş diyor burda farklı şey söyleniyor. kapatılan hatta her ay 10 tl yollamaya devam ediyor vodafon. 3 adet telefon hattımızı da başka operatöre taşıyıp tüketici haklarına başvuracağım. vodafondan uzak durun diyorum

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz Ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sena 12 Eylül 2013

  vodafon her şikayete bu format cevabı yazıp bırakmış. dönüş var mı kesinlikle hayır. müşteri temsilcisi vergiler ve tarife bedelleri faturalarınıza çişter yansıtılmış dedi sorunu çözüp sizi arayacağız dedi. günler önce. aramadılar. ben ve yakınlarım tüm hatlarımzı kapatacağız.

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön