31 Ağustos 2013

Vodafone Hattımı Kapatmıyor!

Vodafone'un başka bir kampanyasından yararlanmak için bir hat satın aldım. Mevcut hattımı da kapattırmak için başvurdum. Bir saat kadar sonra beni arayıp onay alacaklarına dair bir mesaj geldi. 2 gündür arayan olmadı maalesef.

Çağrı merkezini aradım fakat menü de alakalı böyle bir şey yok. Diğer hattımı ararlar diye kullanamıyorum. Maalesef aşırı mağdurum iletişim için verdiğim numaradan arayıp onay almalarını rica ediyorum. Ve eğer bu sıkıntı halledilmezse ücret ödemeyeceğimi de beyan etmek istiyorum.

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın M******* K****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınzın iptal konumda olduğu ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön