11 Eylül 2013

Vodafone Hattımı İptal Ettirmek İçin Ekstra Fatura İstiyor!

Ayın 16'sında bitecek olan kontratlı Vodafone hattımı o tarihten önce iptal ettirirsem cayma bedeli istiyorlar. O zaman 16'sından sonra 17'sinde kapattırayım diyorum. O zaman kasım ayında bir fatura daha gelecek diyorlar. Kullanmayacağım ayın faturasını istiyorlar 16'sı 24:00 yeni tarifeye geçecekmişim 16'sında kontratım bittiğinde kapatın hattı diyorum işlemi önceden yapamıyormuş. 24:00'dan sonra arayacakmışım o zaman kapattıracakmışım ama kasımda bir fatura daha gelecekmiş.

Mutlu 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 533723xxxx numaralı hattınızda şu anda kampanya görüntülenmemekte olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mutlu 11 Eylül 2013

    kusura bakmayın ama 542 nolu müşteri hizmetleri sorun çözmüyor sorun çıkartıyor müşteri hizmetleri dışında bir yetkili ile görüşme talep ediyorum her şikayete aynı mesajı vermeyi bırakın insanları arayın hem haksız kazanç elde edip hemde şirinlik yapmayın bir daaha sizin hattınızı kullanmayacağım gibi en kötü şekilde reklamınızı yapacağımı unutmayın belki umursamazsınız ama müşterilerinizi küçümsemeyin

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön